kontakt

zamówienia publiczne

inwestycje

załatw sprawę

godzinny otwarcia

kamera

kamera

POLECAMY

uzp

uzp

fundusze unijne

gus

wfosigw

lider pojezierza

włóczykije pojezierza

Lokalna Grupa Rybacka

LICZNIK

6372514

Obsluga techniczna
ALFA TV

Wybory Samorządowe

Informacje OKW ds. przeprowadzenia głosowania o godzinie rozpoczecia pracy w dniu głosowania, tj. 21.10.2018 r.

Informacja Komisarza Wyborczego III w Koszalinie o aktualnych składach komisji obwodowych w gm. Pełczyce

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Koszalinie III z dnia 1 października 2018 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Pełczyce.

Uchwała Gminnej Komisji Wyborczej w Pełczycach z dnia 2 października 2018 r. o przeprowadzeniu głosowania tylko na jednego kandydata na Burmistrza Pełczyc.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Pełczycach z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych kandydatach na burmistrza w wyborach Burmistrza Pełczyc zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Pełczycach z dnia 28 września 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Pełczycach zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Pełczycach z dnia 28 września 2018 r. o przyznanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Pełczycach zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Pełczycach w sprawie wezwania do dodatkowych zgłoszeń kandydatów w wyborach na Burmistrza Pełczyc zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Informacja Komisarza Wyborczego w Koszalinie III z dnia 24 września 2018 r. w sprawie możliwości dokonywania dodatkowych zgłoszeń kandydatów do komisji obwodowych.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Pełczycach z dnia 19 września 2018 r. w sprawie wezwania do dodatkowych zgłoszeń list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Pełczycach zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Harmonogram dyżurów Gminnej Komisji Wyborczej w Pełczycach

Skład Gminnej Komisji Wyborczej w Pełczycach

Obwieszczenie Burmistrza Pełczyc z dnia 6 września 2018 r. w sprawie informacji o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województworaz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

ObwieszczenieBurmistrza Pełczyc z dnia 23 sierpnia 2018 r. o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczyc oraz siedzibie Gminnej Komiscji Wyborczej w Pełczycach.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia